מועדון החצי מליון - משקיעים גדולים מקבלים יותר - TOP INVEST

מועדון החצי מליון – משקיעים גדולים מקבלים יותר

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

היום כבר כולם מבינים שעדיף להעביר את הכסף לתיק מנוהל ולהרוויח מאשר להשאיר אותו בפיקדון בבנק ולקבל ריבית אפסית. השאלה היא באיזה בית השקעות לבחור? מסתבר, שאנשים עם סכום של מעל חצי מיליון ש"ח לא חייבים להתפשר על בית השקעות גדול. הם יכולים ליהנות מניהול אקסקלוסיבי בבתי השקעות בוטיק ייעודיים ללקוחות גדולים. שווה להכיר.

ניהול תיק בבית השקעות גדול או בוטיק?

לכל בית השקעות יש מסלול "ניהול תיקי השקעות" ללקוחותיו. הרעיון הוא שהכסף נשאר בחשבון הבנק שלכם ומנהל ההשקעות מקבל מכם ייפוי כוח לבצע פעולות השקעה בחשבון בהתאם לאופייכם וצרכיכם. כך, אתם גם מקבלים ביטחון שהכסף בבנק יחד עם ניהול מקצועי ופוטנציאל לרווח משמעותי יותר מזה בהשוואה לפיקדון בנקאי.

בתי ההשקעות הגדולים והמוכרים בשוק מנהלים מיליארדי שקלים עבור לקוחותיהם. הם לא מסתפקים בזה, ומשקיעים מאמצי שיווק אדירים כדי להגדיל עוד את מספר הלקוחות. הבעיה היא, שהם עושים את זה על חשבון הלקוחות הגדולים שלהם. למה? כי הם מורידים את הרף המינימאלי לפתיחת תיק מנוהל ל-200,000 ₪ ואפילו נמוך מזה. זה הופך את הלקוחות הגדולים לחלק מפס ייצור המוני וזה מתבטא באופן ישיר בטיב השירות, באיכות ניהול התיק וגם בתשואה.

הפיתרון ללקוחות גדולים: בית השקעות בוטיק

כשאתה משקיע כסף רב אתה זקוק לשירות בהתאם ובארץ יש מספר מצומצם של בתי השקעות שמבינים את זה. אותם בתי השקעות בוטיק מציבים רף מינימאלי של 500,000 ש"ח לפתיחת תיק מנוהל, וכך שומרים על מספר לקוחות נמוך יותר ומבטיחים שכל לקוח ייהנה מיתרונות רבים המוצדקים לאור סכום הכסף הנכבד שברשותו.

בבית השקעות בוטיק אתה נמצא במרכז. מנהל תיק ההשקעות ולפעמים אפילו המנכ"ל, מכירים אותך באופן אישי וזמינים אליך. התיק שלך מנוהל באופן אקסקלוסיבי על ידי קבוצת אנליסטים ייעודית ומקצועית, שמבטיחה שהתיק יותאם בדיוק למסלול ההשקעה הנכון עבורך.

להיות קטן זה יתרון בהשקעות

לבתי השקעות קטנים גמישות ניהול גבוהה יותר. ניהול השקעות מצריך דינאמיות והתאמת ההשקעות למצב השוק בכל רגע. בתי השקעות גדולים, מנהלים עשרות מיליארדי ש"ח גם בקרנות פנסיה, גמל והשתלמות, ולכן כל שינוי השקעה צריך לעבור דרגים רבים כדי לקבל אישור, מה שמאט את זמן התגובה ופוגע בכדאיות ההשקעה. לעומתם, בתי השקעות בוטיק יכולים לקבל החלטות במהירות וליישמן בתיקי הלקוחות באופן מיידי. כך אפשר לנצל עיוותים תמחוריים בשוק ולהגדיל את פוטנציאל התשואה של התיק.

כשאתה קטן, אתה לא רק מהיר יותר, יש לך גם את האפשרות להשקיע בחברות בעלות ממדים קטנים יותר, שבתי השקעות גדולים אינם יכולים לקנות בגלל רמת הסחירות שלהן. זה נותן לבתי ההשקעות הקטנים בלעדיות להיחשף לחברות אטרקטיביות בעלות פוטנציאל צמיחה משמעותי וכאלו הנסחרות בתמחור חסר עמוק.

רף הכניסה הגבוה משחק לידיים שלכם

אין ספק שבתי השקעות בוטיק המקפידים על רף כניסה גבוה של כ-500,000 ש"ח לתיק מנוהל, הם המקום האופטימאלי עבור לקוחות גדולים. רק שם תקבלו שירות אישי ממנהל השקעות, התאמה מדויקת יותר של הרכב התיק לצרכים שלכם, חשיפה להשקעות אקסקלוסיביות ופוטנציאל לתשואה טובה יותר, וכל זאת תחת דמי ניהול תחרותיים ביחס לשוק. כשמדובר בכסף הגדול שלכם אל תתפשרו על משהו אחר.

רוצים להצטרף למועדון ה-500,000?
מלאו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני ללא עלות!
תגובות