ירוחם - יעד המגורים הבא של ישראל - TOP INVEST

ירוחם – יעד המגורים הבא של ישראל

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

הנהגה צעירה, בראשות ראשת המועצה טל אוחנה וקהילה צעירה ומתפתחת בשכונות יוקרה חדשות.

משהו טוב קורה בירוחם וזה הזמן לדעת יותר על "נאות השקד", פרויקט מגורים יוקרתי ההולך ונבנה בימים אלו ביישוב. בפרויקט: דירות יוקרה פרטיות במחיר חלומי!

עיר הבה"דים של צה"ל, תיירות מדבר מתפתחת, אזורי תעשייה משגשגים, מקטע חדש של כביש 6, מסילת רכבת עתידית ומערכות עירוניות בתנופה, כל אלו ועוד הופכים כבר היום את ירוחם ליעד המגורים הבא של ישראל. בשטח היישוב הולכים ומוקמים בימים אלו מספר פרויקטים חדשים למגורים, כאשר הבולט שביניהם ממוקם במתחם השקד וזכה לכינוי המחייב: נאות השקד.

ירוחם – מדוע יותר ויותר מביני עניין בענף הנדל"ן טוענים שהיא יעד המגורים הבא של ישראל?

הקמתה של עיר הבה"דים (קריית ההדרכה על שם האלוף אריאל שרון) בשטחה המוניציפאלי של ירוחם, היוותה את הסנונית הראשונה בדרך להפיכתה של ירוחם למוקד התעניינות נדל"ני בקרב משקיעי נדל"ן מכל רחבי הארץ. במהלך השנים האחרונות, הופשרו יותר ויותר קרקעות לצרכי מגורים ומסחר בשטח העיר, כמו כן נבנו וממשיכים להיבנות חממות היי טק מצליחות ביותר. כאשר האינטרס הלאומי הוא לפתח ככל הניתן את האזור בכל פרמטר אפשרי, הן ברמת התשתיות והן ברמת הפיתוח של כל תחומי החיים. ההתעניינות ההולכת וגוברת מצד משקיעי הנדל"ן בירוחם לצד מחירי הנדל"ן השפויים (נכון להיום), הופכים את ירוחם (לדעת מומחי נדל"ן רבים) ליעד המגורים הבא של ישראל במהלך העשור השלישי של המאה ה-21.  

דירות יוקרה פרטיות במחיר מנצח: חלום הנדל"ן הישראלי בהישג ידיכם!

ב-"נאות השקד", שכונת המגורים החדשה בירוחם, תוכלו להגשים את חלום הנדל"ן הישראלי וליהנות מדירות יוקרה פרטיות במחיר מנצח עליו אתם יכולים רק לחלום בכל עיר או יישוב אחר בישראל. לנוכח הביקוש הגבוה בשלב השיווק הראשון של הפרויקט, הוחלט בימים האחרונים לפתוח למכירה את השלב השני בפרויקט שגם בו תוכלו להבטיח לעצמכם דירת יוקרה פרטית וחלומית במחיר מנצח בפחות מ-1,000,000 שקלים בלבד.

מתחם המגורים החדש "נאות השקד", נבנה על ידי חברת נאות אמיר מקבוצת כתב, כאשר הצפי לאכלוס המתחם בשלמותו הינו תוך שנתיים מהיום. דירות היוקרה הפרטיות במתחם נבנות בקונספט חדשני בשיטת "הבית הפרטי הגדל איתכם" שהוא למעשה רעיון תכנוני עתידי המאפשר לכם לרכוש את ביתכם הפרטי החד קומתי – הכולל תכנון מלא לבנייה עתידית של הקומה השנייה ובה תוכלו להוסיף חדרי מגורים נוספים ומרפסות גדולות.

מפרט טכני משודרג כלול במחיר!

בכל אחת מדירות היוקרה הפרטיות במתחם "נאות השקד", תוכלו ליהנות גם ממפרט טכני משודרג הכולל בין היתר: ריצוף פורצלן 60X60 בכל שטח הדירה, ריצוף אנטי-סליפ בחדרים הרטובים ובמרפסות, כיור מטבח אקרילי, הכנה למדיח כלים, מערכת חשמל תלת פאזי, חלונות אלומיניום וזכוכית טריפלקס, תריס גלילה חשמלי בסלון המגורים, תשתית למיזוג אוויר מיני מרכזי, ברזי פרח וכלים סניטריים מובילים לבחירה, דלת בטחון בכניסה, אמבטיה אקרילית יוקרתית, מפסקים ושקעים מעוצבים בכל שטח הדירה, דלתות פנים איכותיות ויוקרתיות, נקודת גז חיצונית לשטח הגינה, ברז מים חיצוני בשטח הגינה, וכמובן, חניה פרטית ומרווחת לכל דירה.

פיתוח סביבתי בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים

ההתעניינות ההולכת וגוברת בירוחם כיעד המגורים הבא של ישראל לצד השלמתה ואכלוסה של עיר הבה"דים הצה"לית המרוחקת כ-7 דקות נסיעה בשטח המוניציפאלי בירוחם, הובילו את הרשות המקומית בשיתוף משרדי הממשלה הרלוונטיים, להקצות עשרות מילוני שקלים לטובת פיתוח סביבתי ומבני ציבור חדשים בהיקף חסר תקדים בכל אחד מאזורי המגורים החדשים ביישוב.

עבודות הפיתוח הסביבתי במתחם השקד בו ממוקמת שכונת המגורים החדשה "נאות השקד", כוללות בין היתר את הקמתו של פארק משפחות רחב ידיים העתיד לשרת את דיירי השכונה, הקמתה של טיילת מרכזית העתידה לחבר את נחל דורבנים הממוקם בחלקה הדרומי של ירוחם לפארק אגם ירוחם, הקמתם של מרכז מסחרי הסמוך למתחם השקד, פארק משפחות רחב ידיים ומיזמים נוספים בתחומי התרבות, התיירות, הפנאי והספורט לרווחת כלל תושבי ירוחם.

כמו כן, עבודות הפיתוח המתוכננות במתחם המגורים החדש "נאות השקד", יאפשרו לדיירי המתחם ליהנות מכביש גישה ראשי, כביש היקפי בתוך המתחם, שדרות מעבר רחבות, שטחים ציבוריים צמודים רחבי ידיים ומערכות תשתית מתקדמות לכל היבט תכנוני נדרש: ביוב, אינסטלציה, חשמל, גז, תקשורת  וכדומה.

נאות השקד – זה הזמן להצטרף להצלחה הדרומית

העלייה המתמדת במחירי הדיור בישראל במהלך העשור האחרון, הובילה לכך שיותר ויותר משפחות צעירות מכל רחבי הארץ ומשקיעי נדל"ן מקומיים, עושים הכול על מנת לאתר  את  הדבר הבא בעולם הנדל"ן הישראלי, וזאת על מנת לממש רכישה רגע לפני ש-"הדבר הבא" הופך לנחלת הכלל ובאופן טבעי גם בו מתקיימת עלייה מתמדת במחיר. מתחם נאות השקד המהווה את מתחם המגורים היוקרתי ביותר בירוחם המתחדשת הוא ללא ספק אחד מאותם מתחמי נדל"ן העתידים לממש את הבטחתם כבר בשנים הקרובות ולהפוך לאחד ממתחמי המגורים המבוקשים ביותר באזור הדרום. המחיר האטרקטיבי בפחות ממיליון שקלים לדירת יוקרה, הופך את יחידות הדיור שנותרו במתחם למבוקשות יותר ויותר מיום ליום ולכם נותר רק להזדרז, לקבל את ההחלטה הנכונה ולבחור נכון.

רוצים לשמוע עוד על השקעת נדל"ן בירוחם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
תגובות