״עושים סדר״ בביטוחי הבריאות - TOP INVEST

״עושים סדר״ בביטוחי הבריאות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

למה חשוב לעשות ביטוח בריאות פרטי, מה תקבלו ממנו שאתם לא מקבלים בביטוח של השב"ן, ואיך תחסכו אלפי שקלים בשנה?

שוק ביטוחי הבריאות חווה מס' שינויים בשנים האחרונות, בשנת 2014 אסרה המפקחת על הביטוח להציע פיצוי כספי למי שיפעיל את הביטוח של קופת החולים במקום את הביטוח הפרטי שלו ובטח שלא ניתן יהיה לתבוע מס' חברות ביטוח במקביל על אותו אירוע רפואי. בשנת 2016 נכנס מודל אחיד שמאפשר השוואה בין החברות השונות.

בסקר נמצא כי זוג עם שני ילדים מפסיד אלפי שקלים רק בגלל כפל בביטוח הבריאות שהם משלמים עליו, אולי גם אתם?
ביטוח בריאות פרטי – מה הוא מעניק ומי זקוק לו?

כולם ללא יוצא מן הכלל בכל שלב בחיים, זקוקים לביטוח בריאות פרטי. הביטוח נותן את האפשרות להתמודד עם המצבים הרפואיים המורכבים ביותר ומביא את השליטה לידיים של המבוטח – כמו על בחירת הרופא והצוות, על הזמן והמקום בו יתבצע ההליך הרפואי ועוד. בנוסף, ביטוח הבריאות הפרטי מכסה תרופות שמחוץ לסל הבריאות, טיפולים מיוחדים בחו"ל כולל טיסות, שהייה והוצאות אשפוז במרכז הרפואי, טיפול באופן אישי בבקשות ושאלות ובהחזרים כספיים בגין תביעות, בדיקות אבחנתיות וטיפולים וניתוחים שונים.

ביטוח בריאות פרטי יכול להציל חיים ולכן כדאי לחשוב עליו בתור השקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך.

המהפכה בביטוחי הבריאות – הרפורמה החדשה של משרד האוצר שתחסוך לכם אלפי שקלים בשנה!

משרד האוצר יזם רפורמה חשובה בעולם ביטוחי הבריאות, שנכנסה לתוקפה בפברואר 2016. הרפורמה נועדה לשנות את המצב הקודם בו ניצבו המבוטחים בפני פוליסות בריאות שונות שכללו כיסויים ביטוחים שונים. כיום, ביטוחי הבריאות כוללים 6 תחומים זהים בלבד שניתן לרכוש בנפרד בכל חברת ביטוח. כך, הרפורמה יוצרת תחרות בין חברות הביטוח והוזלה משמעותית בתשלומים של המבוטח.

כפל ביטוחים אצל רובם של המבוטחים במדינת ישראל – איך תימנעו מזה?

על פי נתוני משרד האוצר 85% מהמבוטחים בישראל משלמים סכומים גבוהים מדי על ביטוחים כפולים ואפילו משולשים. איך זה קורה? חוסר ידע, מילון מונחים מסובך ובלבול בין הביטוח המשלים מקופ"ח לצד הביטוח בחברת הביטוח. מדובר בסכומים מיותרים שנזרקים לפח (מבחינת המבוטח) סכום שהוא לא יקבל בחזרה. לכל פוליסת ביטוח קיימת תקרת זכוכית לסכום הפיצוי אשר מגיע למבוטח. אם המבוטח משלם פעמיים במקומות שונים על אותו ביטוח, הוא לא יקבל סכום גבוה יותר מהמחירון, כלומר, הוא יקבל רק על פוליסת ביטוח אחת למרות ששילם על שניים. לכן, חשוב מאוד לערוך בדיקת תיק ביטוח מקיפה ומקצועית על מנת לדעת איזה ביטוח יש לכם, באיזה תנאים וכמה אתם משלמים על כל פוליסה.

איך תוודאו שהביטוח של אתמול מתאים לכם היום?

כל שינוי שקשור לחיי הבריאות שלכם, חיי העבודה ונסיבות החיים שלכם משפיע על ביטוח הבריאות שלכם: לדוגמא, אם עישנתם לפני שנתיים והיום אתם כבר לא מעשנים, אתם כנראה משלמים יותר מדי על הביטוח שלכם. גם אם החלפתם מקום עבודה או יצאתם לעצמאות, אתם צריכים לעדכן את סוכן הביטוח, כל שינוי שכזה משפיע על התשלום החודשי שלכם עבור הביטוח. כך נוצר מצב שמבוטחים רבים משלמים עבור כיסוי שאינו תואם יותר את מצבם הנוכחי ומבזבזים כסף רב אשר יכול היה להיחסך באמצעות בדיקת תיק ביטוח והתאמתו למצבם הנוכחי. ישנם מגוון אפשרויות להוזלת התשלומים עבור ביטוח הבריאות שלכם – כמו לדוגמא, לבחור רק בדברים שנראים לכם קריטיים, או לשלב בצורה אחרת עם הביטוחים המשלימים וביטוחי שירותי הבריאות הנוספים (שב"ן) של קופות החולים.

רוצים להוזיל עלויות בביטוח הבריאות שלכם ושל משפחתכם?
השאירו פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליכם לבדיקת תיק ביטוח בצורה מקיפה ומקצועית:
תגובות