כפל ביטוחים: למה לשלם פעמיים על אותו הביטוח? - TOP INVEST

כפל ביטוחים: למה לשלם פעמיים על אותו הביטוח?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מעבר לחשבונות חשמל שמנים, חשבון הארנונה, קניות המצרכים והמחייה, לכולנו יש גם הוצאות שוטפות נוספות (שאנו נוטים להמעיט בחשיבותן), המכבידות על חשבון הבנק שלנו, כמו התשלום עבור פוליסות הביטוח. מרבית האנשים לא יודעים שהם משלמים מספר פעמים על אותו ביטוח, אצל חברות שונות, דבר הידוע בתור "כפל ביטוחי". איך זה קורה ואיך תדעו אם גם לכם יש "כפל ביטוחי"?

מה זה "כפל ביטוחי" ולמה הוא גורם?

כפל ביטוחי הינו מצב שבו קיימים למבוטח מס' כיסויים עבור בדיוק אותו מקרה ביטוח, כך שלמרות שהמבוטח משלם יותר מפרמיה אחת,  גובה התשלום שיתקבל הוא כאילו שילם רק פעם אחת.

למה זה קורה?

עולם הביטוחים כתוב בשפה משפטית מסובכת שלא כל אחד יבין ולכן הגורם הראשוני הוא חוסר ידע. כך קורה מצב שאנשים משלמים על אותו ביטוח בדיוק במספר מקומות שונים. כמו כן, לא אחת  המבוטח רוצה למקסם את כספי השיפוי (מה שבלתי אפשר מבחינת החוק). בנוסף שינויים במקום העבודה, מעבר לחברה אחרת ועוד גם כן יוצרים מצב של כפל בביטוח.

תשאלו את עצמכם, האם הייתם משלמים כפול על ביטוח רכב בעד שתקבלו מענה רק פעם אחת? וודאי שלא. סביר מאוד להניח שאם הייתם יודעים מה כולל הביטוח שלכם ומה התמורה שתקבלו בעת הצורך, לא הייתם בוחרים לשלם פעמיים על אף ביטוח! מה גם שמדובר על חיסכון של אלפי שקלים בשנה, אם לא יותר.

מה ניתן לעשות?

חשוב לבצע בדיקת תיק ביטוח מדי תקופה ועל ידי גורם מוסמך שבקיא לעשות זאת.

מה אנחנו מציעים?
  • פגישת ייעוץ מעמיקה  בחינם וללא התחייבות, בבית הלקוח או במשרדינו
  • הוזלת עלויות של עד 30% מתיק הביטוח הקיים
  • התאמה לצרכים האישיים המשתנים שלך ושל בני משפחתך וכיסוי מיטבי
לחסכון השאירו פרטים
השאירו פרטים, ונציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
תגובות