הגל העולה - איך להשקיע בביטקוין - TOP INVEST

הגל העולה – איך להשקיע בביטקוין

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

נראה שהאמירות על כך שביטקוין זוהי בועה העתידה להתנפץ הולכות ודועכות. מאז הנפילה הגדולה האחרונה בינואר 2018, מחיר הביטקוין תיקן ב-30 אחוזים כלפי מעלה ומחירו נוגע בימים אלו במחיר של 5,500$.

חברות המרת קריפטו מפרסמות נתונים מפתיעים על כמות רכישות הולכת וגדלה בשבועות האחרונים של מטבעות דיגיטליים שונים.

בניגוד לדעה הרווחת כי השקעה בביטקוין יכולה להיעשות רק באמצעות רכישתו, חשוב להבין מה הם כל הדרכים להשקעה בתחום המטבעות הדיגיטליים. לפניכם 4 דרכים להשקיע בתחום:
  1. קניית ביטקוין – השיטה המוכרת לכולם. רכישת ביטקוין באמצעות שקלים.
בשביל לרכוש ביטקוין מישראל ישנם 3 אופציות. א. רכישת ביטקוין מחלפני ביטקוין – יש להיכנס לאתר האינטרנט של החלפן ולבצע רכישה ב. רכישת ביטקוין מאדם פרטי – יש למצוא מוכר ביטקוין באחת מקבוצות המדיה השונות העוסקות במסחר. ג. רכישת ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי מאחת בורסאות הקריפטו – ההמלצה לבורסה אמינה המוכרת ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי, היא רכישה מבורסת ביננאס.
  1. רכישת מניות המתמחות בתחום – אם ברצונכם להשקיע בביטקוין דווקא בשיטה המסורתית, דרך הבורסה, תוכלו לרכוש מניות בתחום.
המניות הנסחרות בבורסה לניירות ערך הן בדרך כלל של חברות המתמחות בכריית ביטקוין או במכירת חומרה לשם כרייה. ניתן לחפש חברות ישראליות וזרות בשוקי ההון השונים.
  1. כריית ביטקוין – זהו הצד היותר טכני, אך בעל פוטנציאל רווח גבוהה. אם יש לכם מעט חוש טכני תוכלו לכרות ביטקוין או מטבעות דיגיטליים בכוחות עצמכם.
מומלץ להציץ בסרטוני יוטיוב המסבירים את התהליך וממליצים אילו מכשירים נדרש לרכוש בשביל להתחיל ולכרות מטבעות. הרווח מכרייה הוא למעשה עלות החומרה בתוספת עלות התפעול (חשמל וכו..), פחות מחיר המטבע הנוכחי.
  1. להרוויח ביטקוין – הדרך האחרונה להשקיע בביטקוין היא להרוויח אותו. תוכלו למכור מוצרים או לספק שירותים בתמורה לתשלום במטבעות דיגיטליים.
אם תרצו למכור מוצרים בעבור ביטקוין תוכלו לבצע זאת דרך אחת מקבוצות הפייסבוק השונות המתמחות בכך. אם חפצה נפשכם למכור שירותי פרילאנס בתמורה לביטקוין, תוכלו לעשות זאת באחד מהאתרים הגלובליים היעודיים לכך.

טרם קביעת דרך ההשקעה בביטקוין, חשוב לבחון את אופן המיסוי בכל אחת מן החלופות הנ"ל. נראה כי תשלומי המיסים הגבוהים ביותר יהיו כאשר תתבצע קניה ומכירה של ביטקוין ישירות.לעומת זאת, כאשר תרכשו מניות העוסקות בתחום תמוסו על פי הכללים של חוקי ניירות ערך.
מומלץ להיוועץ עם רואה חשבון המתמחה בתחום.
לסיכום, נראה כי גל הביטקוין עדיין פה, וכפי שוורן באפט אומר הזמן הטוב ביותר לקנות הוא כאשר הדם זורם ברחובות.
אמנם הכתבות בעיתונות על התחום ברמת חשיפה נמוכה, אך מחיר הביטקוין עומד יציב ואף עולה בשנה האחרונה.
יש לזכור כי חברות רבות, בהן מושקעים כספים רבים עובדות על פיתוח מוצרים משלמים, ומטבעות דיגיטליים נוספים.
ללא ספק עתיד התחום מסקרן.

רוצה לשמוע עוד על השקעות דומות?
השאר פרטים וקבל שיחת ייעוץ במתנה
תגובות