בני ה-30+ מגלים את שוק הנדל"ן ומודים: "מדובר באקזיט לכל דבר" - TOP INVEST

בני ה-30+ מגלים את שוק הנדל"ן ומודים: "מדובר באקזיט לכל דבר"

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

בזמן שרובנו עובדים בעבודה מסודרת, אוספים שקל לשקל ומחזיקים אצבעות שיישאר לנו כסף בקרנות הפנסיה, צצים עוד ועוד צעירים נחושים שמבינים שנדל"ן זה הסיפור: הם בוחרים בלימודים פרקטיים אצל מומחי הנדל"ן בישראל וסופגים מהם את כל מה שרק אפשר. משם, הדרך עד לאקזיט המפואר קצרה מאוד

בני-ה30-מגלים-את-שוק-הנדלן

הגיע הזמן לומר את האמת, להורים שלנו היה קל. נכון הם עבדו קשה וגידלו משפחות, אבל הם הצליחו להשיג 2 דברים שהיום נראים לנו כמו חלום:

  • קניית בית
  • פנסיה יציבה ומכובדת

לעומתם, ילידי שנות ה-80 וה-90 יוצאים מופסדים מכאן ומכאן: גם עובדים מסביב לשעון, וגם לא מצליחים לעשות כסף.
אבל שימו לב, יש גם חדשות משמחות ואופטימיות: לאחרונה יותר ויותר בני 30 פלוס מצליחים לשדרג את עצמם כלכלית ע"י כניסה למגרש הרווחי של שוק הנדל"ן.

מתברר שכדי להוסיף לעצמך את הטייטל "יזם נדל"ן" כבר לא צריך להיות "הבן של" או חלק מברנז'ה מסוימת. היום בעזרת לימודים ענייניים, ממוקדים ומדויקים אפשר לספוג את הידע והכלים הרלוונטיים לצורך תכנוני מס, איתור הזדמנויות נדל"ן מתחת למחיר השוק, השבחת נכסים, מימון חכם ועבודת שטח נכונה.
והאפקט המידי? עוד ועוד שכירים ועצמאיים בישראל מצליחים לצאת מה'לופ' ולייצר הון וביטחון כלכלי לראשונה בחייהם.

שוק הנדל"ן רותח מאי פעם, ומי שלומד את חוקי המשחק – מרוויח

"אני הכרתי רק מושגים בסיסיים בתחום: ריבית, תשואה, וזהו בערך" אומרת הדס שמואלוביץ' בת 34 מדרום הארץ: "עבדתי כמה שנים בתור מורה, והאמת היא שמאסתי בלהיות שכירה, ובעיקר רציתי להרוויח כסף.
מהר מאוד נרשמתי לקורס בבאר-שבע שלמדתי בו ה-כ-ו-ל: לחשב שווי נכס, מה המשמעויות של מס רכישה, איך מתנהלים מול עורכי דין, שמאים, עיריות, איך להוציא מהבנקים את ההצעות הכי שוות, ועוד ועוד.
לאט לאט את רואה שזה ממש לא בשמיים, שכל ההפחדות על 'עולם גברי' או 'קליקה סגורה למביני עניין' – הכול קשקוש. במהלך הלימודים, המורה התותח שלי הכיר לי כל מיני אנשים מהתחום, הכניס אותי לקבוצות וואטסאפ של שמאים, של שיפוצניקים, עשה לי 'מינגלינג' עם כל האנשים הנכונים.
מאז שסיימתי את הלימודים הספקתי לעשות 3 עסקאות מוצלחות, הנה רק לפני כמה שבועות מכרתי בית פרטי בבאר-שבע שקניתי ומכרתי אחרי 4 חודשים ברווח של 200 אלף ₪ (!). באיזו עוד עבודה הייתי מצליחה לייצר כזאת הכנסה? מבחינתי זה אקזיט לכל דבר."

בני-ה30-מגלים-את-שוק-הנדלן
השכלה פיננסית עם התמחות בנדל"ן

כיום, ניתן למצוא מגוון קורסים מקצועיים ללימוד פרקטי של השקעות מניבות, גם למי שאין פסיכומטרי גבוה, "ראש אנליטי" או "חוש". כך במכללת פסגות, מוסד מוביל בתחום, ניתן למצוא קורס מקיף להשקעות בנדל"ן עם שעורים ייעודיים למשקיע המתחיל, ניהול פרויקטים בנדל"ן (תמ"א 38), חתירה לעסקה, תכנון מס, תיווך ועוד.

מיכאל שטרית, מרצה בכיר בתחום יזמות והשקעות נדל"ן, מספר: "אני נתקל בהמון גברים ונשים, שבאים ללמוד בידיעה שהם הולכים לעבוד בלייצר לעצמם כסף. הם אינטליגנטים ומוכשרים, ורובם מתחילים להשקיע אפילו תוך כדי הקורס. הם יוצאים מכאן עם ידע עצום, סיפוק אדיר וכמובן ממון שלא היו מצליחים לייצר במקום אחר.
דרך אגב, חשוב לזכור שלא מוכרחים להפוך את יזמות הנדל"ן למקצוע" מבהיר שטרית: "יש הרבה מאוד אנשים שעושים עסקאות נדל"ן וממשיכים בעבודה הקבועה שלהם".

בסופו של דבר, צריך לזכור שעל מנת לזהות עסקה נדל"נית טובה ואפילו מצוינת, יש לחפש באזור שבו המחירים תואמים לפרופיל ההשקעה שלנו, לאתר נכסים מתחת למחיר השוק שהם בעלי פוטנציאל השבחה ועוד שורה ארוכה של כללים.
מהרגע שכל המיומנויות והידע יהיו ברשותכם – הדרך לרווח האישי קצרה מאוד. שיהיה בהצלחה!

לשיחה עם יועץ ללימודי נדל"ן ולבדיקת זכאות למלגה
השאירו פרטיכם כאן

מכללת א.ר. פסגות בע"מ ("המכללה") מספקת שירותי הכשרה ולימוד בלבד, אינה בעלת רישיון מכוח חוק הייעוץ, ואינה עוסקת במתן שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, תשנ"ה- 1995 ("חוק הייעוץ"), למעט עיסוקים הפטורים מרישיון בהתאם לקבוע בחוק הייעוץ.

תגובות